cs-europa.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

4 posters

Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  Prestim Пон Май 14, 2012 4:02 pm

[AMXBANS] Bannat ste ot tozi server ot Admin: 'OTKACEN || JenTaRo0o' [AMXBANS] Za OPLAKVANIQ POSETI https://skmserver.bulgarianforum.net/forum [AMXBANS] Prichina: 'namerisi drug server ' [AMXBANS] Ostavashto VREME: 'permanently' [AMXBANS] Baniziran ID: 'STEAM_0:0:861676537' [AMXBANS] Baniziran IP: '77.85.120.58' [AMXBANS] =======================================

Писнало ми е прости лапетa като теб да ме баннват за хак без дори да са ме гледали.Наскоро не сьм виждал толкова некомпетентен админ като теб.Какво ти пречи да ми мернеш един поглед и да видиш дали наистина сьм хак...ама не ти веднага убил сьм те 1 пьт с глава и 1 пьт през стена и сьм хак.ПФФФФФФФФФ ...Ето ви демото да видите колко ЖАЛКИ админи си имате в сьрвьрите! Smile
http : //dox . bg/files/dw?a=64c758e721

(Сложих интервали в линка,защото не ми позволяваше да го постна! - Премахнете ги и свалете демото)

Prestim

Брой мнения : 5
Join date : 14.05.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  SorrowMind Пон Май 14, 2012 5:47 pm

Сърди се на n0thing ;]] той говори глупости че си хак а не на JentaRoOoOoO.Имаш no recoil (без откат) и мен ме самняваше донякаде Exclamation
SorrowMind
SorrowMind

Брой мнения : 142
Join date : 01.05.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  OTKACEN || JenTaRo0o Пон Май 14, 2012 6:40 pm

1 во линка не работи зле си 2 иматакава counter-strike чепокъсва че има STEM 3 всич ки играчи знае че си с wall
OTKACEN || JenTaRo0o
OTKACEN || JenTaRo0o
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 90
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  OTKACEN || JenTaRo0o Пон Май 14, 2012 6:41 pm

и кво това STEM Ли
'STEAM_0:0:861676537'
OTKACEN || JenTaRo0o
OTKACEN || JenTaRo0o
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 90
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  Prestim Пон Май 14, 2012 8:09 pm

OTKACEN || JenTaRo0o написа:1 во линка не работи зле си 2 иматакава counter-strike чепокъсва че има STEM 3 всич ки играчи знае че си с wall

1во казах махни интервалите в линка за да свалиш демото...нещо бавен ли си или неможеш да четеш?
2ро СТЕАМ не ми е оригинален а е кракнат.
3то Значи ако всички играчи кажат че сьм хак и ти без да си ме гледал ще ме баннеш?Моля ти се...
4то Сорроу незнам кои ти ги е брьщолевил тия глупости,че сьм но рекоил.Не ползвам хакове/скриптове.Просто сьм с добро цфг(с това на Delpan) и зная как да си контролирам рекоила.Дано знаете какво е това цфг. :Х
5то Джентароо научи се да пишеш правилно моито момче...едвам те разбрах какво искаше да ми кажеш. Smile

Ако толко ви е ТРУДНО ДА МАХНЕТЕ ИНТЕРВАЛИТЕ И ДА СВАЛИТЕ ДЕМОТО намерете ма на скаип jake9672 да ви го изпратя Smile


Последната промяна е направена от Prestim на Пон Май 14, 2012 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Prestim

Брой мнения : 5
Join date : 14.05.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  Electrik19 Пон Май 14, 2012 8:18 pm

http://dox.bg/files/dw?a=64c758e721 Ето ви оригинален линк пича, има и демо погледнете демото, човека, ви казва да махате интервалите вие пък кфо правите нз ето дадох ви оригинален линк, махнах интервалите погледнете демото! Wink


By : 2GOOD4U > Missed Wink

Electrik19
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 7
Join date : 22.03.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  Prestim Вто Май 15, 2012 8:12 pm

Кво правим ся..изобщо гледахте ли проклето демо да му се...? Ще ми се маха ли бана или кво ? Exclamation

Prestim

Брой мнения : 5
Join date : 14.05.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  OTKACEN || JenTaRo0o Вто Май 15, 2012 8:31 pm

да ти кажа мн го си отварен брат аз не обичам такава хора за знеш дразнишме ако някои date премахна бана пак щети банн а !!!
OTKACEN || JenTaRo0o
OTKACEN || JenTaRo0o
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 90
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  Prestim Сря Май 16, 2012 9:34 am

OTKACEN || JenTaRo0o написа:да ти кажа мн го си отварен брат аз не обичам такава хора за знеш дразнишме ако някои date премахна бана пак щети банн а !!!
Банни ме пак няма проблеми.По това личи колко си безотговорен. Very Happy

Prestim

Брой мнения : 5
Join date : 14.05.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !  Empty Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТЕН АДМИН - ЛАПЕ !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите