cs-europa.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SKM-GAMING || oFdeAd

2 posters

Go down

SKM-GAMING || oFdeAd Empty SKM-GAMING || oFdeAd

Писане  Electrik19 Съб Май 12, 2012 1:30 pm

Въпросният админ, абсолютно без никаква причина ми пита "Missed iskash li ban" аз не му отговарям, нищо той е взел права за да се прави на интересен и след 1 минутка, почва да слейва играчи, играча му пита "за какво ме слейна бе?" никъв отговор, няма от Ofdead, на мене пита пак "Missed kaji we iskash li bann?" аз веднага излезнах от сървъра, за да не ми баннва, и за това пишам в сайта според вас такиви хора ли, трябва да са админи? Моля, взимайте му правата и още нещо той си флиза играе си играта, вообще не му пука за хакери!

Ето и доказателство! - http://prikachi.com/images.php?images/72/4756072L.jpg

Поздрави : 2GOOD4U > Missed Wink

Electrik19
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 7
Join date : 22.03.2012

Върнете се в началото Go down

SKM-GAMING || oFdeAd Empty Re: SKM-GAMING || oFdeAd

Писане  yuri boyka Съб Май 12, 2012 2:27 pm

Electrik19 написа:Въпросният админ, абсолютно без никаква причина ми пита "Missed iskash li ban" аз не му отговарям, нищо той е взел права за да се прави на интересен и след 1 минутка, почва да слейва играчи, играча му пита "за какво ме слейна бе?" никъв отговор, няма от Ofdead, на мене пита пак "Missed kaji we iskash li bann?" аз веднага излезнах от сървъра, за да не ми баннва, и за това пишам в сайта според вас такиви хора ли, трябва да са админи? Моля, взимайте му правата и още нещо той си флиза играе си играта, вообще не му пука за хакери!

Ето и доказателство! - http://prikachi.com/images.php?images/72/4756072L.jpg

Поздрави : 2GOOD4U > Missed Wink

еми трябва да има наказаниe ако без причина така прави трябва да e наказан
yuri boyka
yuri boyka
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 7
Join date : 22.03.2012
Age : 30

Върнете се в началото Go down

SKM-GAMING || oFdeAd Empty Re: SKM-GAMING || oFdeAd

Писане  Electrik19 Съб Май 12, 2012 2:36 pm

yuri boyka написа:
Electrik19 написа:Въпросният админ, абсолютно без никаква причина ми пита "Missed iskash li ban" аз не му отговарям, нищо той е взел права за да се прави на интересен и след 1 минутка, почва да слейва играчи, играча му пита "за какво ме слейна бе?" никъв отговор, няма от Ofdead, на мене пита пак "Missed kaji we iskash li bann?" аз веднага излезнах от сървъра, за да не ми баннва, и за това пишам в сайта според вас такиви хора ли, трябва да са админи? Моля, взимайте му правата и още нещо той си флиза играе си играта, вообще не му пука за хакери!

Ето и доказателство! - http://prikachi.com/images.php?images/72/4756072L.jpg

Поздрави : 2GOOD4U > Missed Wink

еми трябва да има наказаниe ако без причина така прави трябва да e наказан


boyka, цъкни в линка дето ви го дадох без никаква причина админа, ме пита "missed iskash li ban" и след това слейна играча "Oldnight || BANANI, и той ми е свидетел, ако искате питайте на него! Wink

Electrik19
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 7
Join date : 22.03.2012

Върнете се в началото Go down

SKM-GAMING || oFdeAd Empty Re: SKM-GAMING || oFdeAd

Писане  Electrik19 Съб Май 12, 2012 7:48 pm

Nie se razbrahme s admina, zakluchwaite q temata, admina, da ne e nakazan molq, razbrahme se s nego. Wink


P.S : Sorry che ne pishe na Bulgarski, no w momenta sum w zala! Wink

Electrik19
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 7
Join date : 22.03.2012

Върнете се в началото Go down

SKM-GAMING || oFdeAd Empty Re: SKM-GAMING || oFdeAd

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите