cs-europa.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@

4 posters

Go down

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@ Empty Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@

Писане  SorrowMind Чет Юни 21, 2012 2:03 pm

Играя си днеска 15:50 там някаде изхварля ме от сървъра и пише вие сте баннат от този сървър.Натискам коннект и нищо не става ИСКАМ ДА НАУЧА КОИ АДМИН НАПРАВИ ТАЗИ ПРОСТОТИИЯ ??? - да банне друг админ :@ :@ :@ (тоест мен) :@ :@ Evil or Very Mad ???

ИСКАМ ДА СЕ РАЗБЕРЕ КОЙ НАПРАВИ ТОЯ ГАФ Very Happy !


Последната промяна е направена от SorrowMind на Чет Юни 21, 2012 7:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
SorrowMind
SorrowMind

Брой мнения : 142
Join date : 01.05.2012

Върнете се в началото Go down

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@ Empty Re: Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@

Писане  SorrowMind Чет Юни 21, 2012 2:11 pm

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@ 4920892M Ето как ми излиза
SorrowMind
SorrowMind

Брой мнения : 142
Join date : 01.05.2012

Върнете се в началото Go down

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@ Empty Re: Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@

Писане  OTKACEN || JenTaRo0o Нед Юни 24, 2012 10:46 am

омг

OTKACEN || JenTaRo0o
OTKACEN || JenTaRo0o
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 90
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@ Empty bY - bAnAnI <3

Писане  Daviiiid-Gerenzo Нед Юни 24, 2012 12:40 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Daviiiid-Gerenzo
Daviiiid-Gerenzo

Брой мнения : 34
Join date : 02.05.2012
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@ Empty Re: Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@

Писане  Ninjaa* Вто Юни 26, 2012 12:41 am

AaAaAaAa Very Happy
Ninjaa*
Ninjaa*
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 49
Join date : 23.05.2012

Върнете се в началото Go down

Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@ Empty Re: Чакайте малко аз съм админ а ме банват какава е тая работа :@

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите